Společnost profesora Namikiho se po prvních úspěších rychle rozrůstala a v roce 1926 již operovala na mezinárodních trzích pomocí oficiálních kanceláří v Asii, Evropě a severní Americe. 

V roce 1963 společnost Pilot Corp. představila nový model "Capless". Narozdíl od ostatních plnících per tehdejší doby model Capless disponoval vyměnitelným hrotem. 

V průběhu 20. století se společnost Pilot corp. dále rozrůstala a otevírala nové pobočky po celém světě. Pilot není ve světě známa jen svou tradicí a kvalitou řemeslné výroby, ale také jako inovátor. V posledních letech PIlot představil novou řadu modelů BeGreen line - plnící pera a psací potřeby, které jsou vyráběny především z recyklovaných materiálů.

V roce 1995-1996 se závodní team Pilot Aldix Racing (později přejmenovaný na Pilot Racing) s vozem Ferrari F40 LM zůčastnil závodů Le Mans. Team skončil 12. v Le Mans. Závodní team se také zůčastnil závodu 4 Hours of Anderstorp, které vyhrál.

V roce 2018 společnost Pilot Corp. oslavila 100. výročí založení a představila novou řadu limitované edice plnících per. 

Některé modely vyšších řad per Pilot nesou názvy "Custom" nebo "Custom Herritage" se dvou nebo tří číselnou řadou. Modely "Custom" jsou ve tvaru doutníků zatímco modely "Custom Herritage" jsou ze dvou stran zploštělé. Číslo uvedené na plnícím peru se skládá ze dvou čísel představujících rok výroby pera. Třetí číslo reprezentuje ceníkovou cenu násobenou ¥10,000.